A. Paškevičius: „Su savo sirgaliais privalome atsisveikinti pergalingai“

A. Paškevičius: „Su savo sirgaliais privalome atsisveikinti pergalingai“

Sekmadienį „Jonavos“ futbolininkai baigs namų rungtynių sezoną ir LFF I lygos 29 turo rungtynėse miesto stadione 14 val. susitiks su Vilniaus „Riterių“ dublerių komanda.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse Trakuose birželį jonaviečiai šiuos varžovus nugalėjo 1:0, o pergalingą įvartį pirmame kėlinyje įmušė Arnas Paškevičius. Vienas „Jonavos“ lyderių šį sezoną sužaidė 22 rungtynes, bet dėl geltonų kortelių praleido paskutinę dvikovą su Gargždų „Banga“, kurią Jonavos ekipa laimėjo 1:0.

„Po šios šaunios pergalės komandoje juntamas pakylėjimas. Smagu, kad pavyko atsirevanšuoti „Bangai“ po skaudaus pralaimėjimo pirmame rate, todėl nuotaikos labai geros“, – teigė A. Paškevičius.

– Arnai, pirmame sezono rate tavo įvartis nulėmė pergalę prieš „Riterių B“ komandą. Sunkios rungtynės buvo?
– Gerai prisimenu tas rungtynes. Kai pelnai įvartį, ir dar pergalingą, tikrai nepamiršti to. Buvo sunku, nes varžovai atsilikdami nenorėjo pasiduoti, spaudė. Dabar laukiame rungtynių namie ir sieksime tik pergalės, toks yra mūsų sekmadienio tikslas.
Vis tik „Riterių B“ komanda sunkiai nuspėjama, niekada nežinai, ko iš jų tikėtis, nes kaip ir „Žalgirio B“, jų sudėtis dažnai keičiasi. Pagrindą sudaro jaunimas, tačiau negali nuspėti, kurią dieną jie sulauks pastiprinimo iš pagrindinės klubo komandos. Tai kiek apsunkina pasiruošimą.

– Šiemet įmušei 4 įvarčius, bet dar keli nebuvo įskaityti.
– Tikrai taip. Nebuvo fiksuoti dar trys mano įvarčiai. Du dėl nuošalės, trečias neįskaitytas, nes teisėjas įžvelgė mano pražangą ir varžovo stūmimą į nugarą. Turbūt komandoje nėra kito žaidėjo, kuriam neįskaitė tiek įvarčių (šypsosi).

– Šį sezoną „Jonava“ savo stadione laimėjo 7 iš 14 rungtynių. Kas sutrukdė namie pasirodyti sėkmingiau?
– Pergalių balansas namie siekia 50 proc. ir mes tikrai tikėjomės geresnio rodiklio. Bet tai paprasčiausi sutapimai. Mes ženkliai susigadinome šią statistiką antro rato pradžioje. Tuomet labai sunkiai įsibėgėjome, kurį laiką dėl traumų nepadėjo keli žaidėjai, kiti buvo prisirinkę kortelių. Tačiau tai nebuvo duobė – net pralaimėtose rungtynėse kovodavome iki pabaigos ir tik detalės lemdavo rezultatus.
Sekmadienį bus paskutinės rungtynės Jonavoje, todėl stengsimės padaryti viską, kad su savo sirgaliais atsisveikintume pergalingai ir gera nuotaika. Privalome tai padaryti. Taip pat kviečiame visus žiūrovus atvykti į rungtynes ir palaikyti mus.

– O sezonas baigsis dar po savaitės dvikova su „Nevėžiu“ Kėdainiuose. Tai bus lyg derbis?
– Mūsų rungtynės su „Nevėžiu“ visuomet būna išskirtinės, kovingos, abi pusės nori pasirodyti kuo sėkmingiau. Tad tie mačai turi savo aurą. Neabejoju, kad ir šį kartą bus geros rungtynės. „Nevėžis“ pretenduoja į medalius, mes mėginsime pakoreguoti išsidėstymą lentelės viršuje. Bet dabar visas dėmesys – mačui su „Riterių“ dubleriais.