„Jonavos“ ir Vilniaus „Vyčio“ akistatoje – kovingos lygiosios

„Jonavos“ ir Vilniaus „Vyčio“ akistatoje – kovingos lygiosios

FK „Jonava“ LFF I lygoje vis dar žengia be pralaimėjimų. Šeštajame ture savo aikštėje priėmusi svečius iš sostinės – „Vyčio“ ekipą – „Jonavos“ komanda sužaidė lygiosiomis – 0:0.

Pirmajame mačo kėlinyje svečiai dažnai stengdavosi užspausti jonaviečius jų baudos aikštelėje ir pabandyti sukurti greitą įvartį. Jau penktąją minutę „Jonavos“ vartininkas Martynas Matuzas galėjo nusišluostyti šaltą prakaitą nuo kaktos, nes vilniečiai atliko pavojingą baudos smūgį.

Vis dėlto M. Matuzui teko traukti kamuolį iš savo komandos vartų tinklo, kai keturioliktąją rungtynių minutę įvartį mušė „Vyčio“ puolėjas Ibrahima Soumah. Tačiau mačo arbitras užfiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Šešioliktąją mačo minutę jonaviečių saugas Maksimas Kosovas buvo nubaustas geltona kortele už grubią pražangą prieš varžovus.

Tas pats I. Soumah dar kartą sukėlė pavojų prie „Jonavos“ vartų jau besibaigiant pirmajam kėliniui, tačiau šiame epizode puikiai sužaidė šeimininkų gynėjai ir rezultatas liko nepakitęs.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai prie „Vyčio“ baudos aikštelės grubiai buvo sustabdytas „Jonavos“ puolimo lyderis Laurynas Stonkus, tačiau iš šios situacijos vaisių skinti neteko – svečiai apsigynė.

59-ąją minutę už šiurkščią pražangą įspėtas buvo „Vyčio“ gynėjas Erlandas Juška. Tačiau jau netrukus tokią pačią nuobaudą gavo ir „Jonavos“ žaidėjas Džiugas Raudonius.

87-ąją mačo minutę šeimininkai turėjo gerą šansą išsiveržti į priekį, kai teisėjas paskyrė baudos smūgį visai šalia „Vyčio“ baudos aikštelės linijos. Vis dėlto Jono Ulberkio smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir komandos rungtynes baigė taikiai – 0:0.

Po mačo „Jonavos“ ekipos vyriausiasis treneris Eisvinas Utyra teigė, kad susitikimas buvo klampus ir sunkus, tačiau komanda į aikštę žengė tik tikėdamasi pergalės.

„Kiekvieną kartą žengiame tik dėl pergalės. Šiandien buvo nemažai techninio broko, tad mačas gavo klampus. Mes nepateikėme savo argumentų, kuriuos turėjome pateikti, jie taip pat nelabai ką galėjo mums pareikšti. Rezultatas, manau, atspindi rungtynių eigą“, - sakė E. Utyra.

Vilniaus „Vyčio“ gynėjas, ilgus metus atidavęs Jonavos futbolui, Arnas Paškevičius kalbėjo, kad jam šios rungtynės buvo ypatingos.

„Šios rungtynės buvo labai lauktos. Vis tik Jonava yra mano namai. Aišku, važiavome pergalės, bet nepralaimėjome, tai galbūt viskas yra gerai. Jausmas žaisti kitoje barikadų pusėje yra įdomus, pirmą kartą jaučiu tokią emociją“, - teigė A. Paškevičius.


VIDEO