LFF „Hegelmann“ taurėje – skaudus pralaimėjimas namuose

Antradienį FK „Jonava“ Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Hegelmann“ taurės aštuntfinalio mače susitiko su A lygoje žaidžiančiu „Panevėžio“ futbolo klubu. Deja, bet jonaviečiams nepavyko apginti savo namų sienų ir toliau keliaus panevėžiečiai, užtikrintai laimėję mačą 3:0.

Mačo pradžia „Jonavos“ komandai nežadėjo nieko blogo – buvo susikurtos kelios progos, tačiau išnaudoti jų nepavyko. Svečiai taip pat turėjo keletą galimybių įmušti įvartį – štai 23 mačo minutę Jorge Elias pavojingai smūgiavo galva, tačiau šis smūgis Martyno Matuzo vartams didelės grėsmės visgi nesukėlė.

Vis dėlto jau po kelių minučių Tautvydas Eliošius puikiai sužaidė šalia jonaviečių baudos aikštelės ir atidavė nuostabų perdavimą tam pačiam Jorge Eliasiui. Šiam teliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus – „Panevėžys“ išsiveržė į priekį.

35 minutę po šiurkščios pražangos prieš Paulių Osauską geltoną kortelę prieš save išvydo „Panevėžio“ legionierius Kotaro Amemiya.

Antrasis kėlinys vėlgi prasidėjo toli gražu ne „Jonavos“ naudai. Jau 46 minutę įspėjimą gavo Gytis Vasylius, po kurio pražangos varžovas dar ilgai negalėjo atsikelti nuo vejos.

51 minutę tiek „Jonavos“ gynėjams, tiek vartininkui M. Matuzui vėl teko paprakaituoti – svečiai surengė dar vieną pavojingą ataką. O štai po septynių minučių jų šturmas baigėsi triufmu – J. Eliasas įmušė antrąjį savo įvartį ir įspraudė „Jonavos“ ekipą į kampą.

Svečiai turėjo dar kelias progas, jonaviečiai bandė atsikirsti tuo pačiu, vis dėlto A lygos komanda buvo geresnė šį vakarą. Jau per tesiėjo pridėtą laiką Eimantas Abramavičius įkalė paskutinę vinį „Jonavos“ ekipai – galutinis rezultatas 3:0 „Panevėžio“ naudai“

„Jonavos“ ekipos vyriausiasis treneris Eisvinas Utyra išskyrė tai, kad „Jonavos“ komanda kovėsi, kiek tik galėjo, tačiau A lygos ekipa vis dėlto nugalėjo meistriškumu.

„Kažkur padarėme klaidų, kažkur žaidėjai nesusikalbėjo, tad įvarčiai krito į mūsų vartus. Skirtumas tarp lygų yra, jie treniruojasi daugiau, jie labiau profesionalai. Tačiau mūsų žaidimas buvo tikrai neblogas, turėjome momentų, tačiau nugalėjo patirtis ir žaidėjų meistriškumas“, - po rungtynių kalbėjo E. Utyra.

Jau penktadienį LFF I lygos pirmenybėse „Jonava“ išvykoje susitinka su Telšių „Džiugo“ komanda.