„Jonavos“ kapitonas: „Jaudulio prieš rungtynes tikrai nėra“

„Jonavos“ kapitonas: „Jaudulio prieš rungtynes tikrai nėra“

Jau šiandien, penktadienį, „Jonavos“ ekipa namuose susitiks su Kauno „Žalgirio B“ komanda. Prieš rungtynes pakalbinome pagrindinį komandos vartininką ir kapitoną Martyną Matuzą, kuris dar praėjusį sezoną gynė pagrindinės Kauno „Žalgirio“ ekipos vartus.

M. Matuzas teigė, kad artėjantis mačas jam nebus labai išskirtinis ir jis tikrai stengiasi atsiriboti nuo bet kokiių sentimentų ar jaudulio.

„Nėra jokio jaudulio. Jeigu galvotume taip, tai tada prieš bet kokią komandą būtų papildomas jaudulys, nes per karjerą teko žaisti su daug Lietuvos futbolininkų, tai bene visur yra bičiulių ir buvusių komandos draugų“, - „Jonavos“ puslapiui teigė M. Matuzas.

Kol kas sezono pradžią komandos kapitonas vertina gerai – „Jonava“ per septynis turus išlieka nepralaimėjusi, tačiau vis dėlto sako, kad vietoje trijų lygiųjų galėjo būti bent viena pergalė.

„Vertinu tikrai gerai, tačiau, žinoma, galėjo būti ir geriau. Kita vertus, blogiau irgi galėjo būti – sėkmės faktorius suveikė mače su Telšių „Džiugu“, tad vietoj gauto vieno taško galėjome atiduoti tris taškus“, - konstatavo pagrindinis ekipos vartų sargas.

31-erių metų žaidėjas per savo karjerą yra rungtyniavęs ir tokiame klube kaip A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“, tačiau teigia, kad I lyga tikrai turi stiprių komandų ir konkurencija čia pakankamai stipri.

Jis taip pat teigia, kad „Jonavos“ ekipos organizacija yra puiki ir jis kol kas čia jaučiasi visiškai gerai.

Rungtynės su Kauno „Žalgirio B“ ekipa vyks penktadienį 18:00 Jonavos centriniame stadione.