Atmosfera Mažeikiuose labiau tiko „Jonavos“ ekipai

Sekmadienį LFF I lygos mače Mažeikiuose tarp vietos „Atmosferos“ ir „Jonavos“ ekipų ore tvyranti atmosfera buvo palankesnė jonaviečiams. Jau pirmajame kėlinyje įmušę du įvarčius „Jonavos“ žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

„Jonava“ po šių rungtynių taškais susilygino su Telšių „Džiugu“ ir su šia ekipa dalijasi 1-2 vietas LFF I lygos turnyrinėje lentelėje.

Jonaviečiai pradėjo dominuoti jau mačo pradžioje. Jau po kelių minučių už grubias pražangas prieš „Jonavos“ žaidėjus įspėjimus gavo „Atmosferos“ futbolininkai Dalius Keršis (4 minutę) ir Edvinas Jasaitis (7minutę). Vis dėlto tokią pačią nuobaudą vos kelių akimirkų prieš save išvydo „Jonavos“ žaidėjas Lukas Čepkauskas.

Praėjus pusvalandžiui nuo startinio teisėjo švilpuko Tadas Eliošius pasiuntė pirmą „Jonavos“ įvartį į varžovų vartus.

33-ąją minutę geltona kortele buvo nubaustas jonavietis Benas Spietinis, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui skirtumą padvigubino Jonas Ulberkis – po pirmųjų 45 minučių „Jonava“ priekyje 2:0.

Tačiau antrasis kėlinys jau nebuvo toks lengvas „Jonavos“ komandai. 58-ąją minutę „Atmosferos“ futbolininkai surengė pavojingą ataką prie „Jonavos“ vartų, kurią jonaviečiai sustabdė tik pažeisdami taisykles. Taigi buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys į „Jonavos“ vartus.

Baudinį sėkmingai realizavo Marius Papšys, sušvelnindamas rezultatą. Tačiau „Valeros“ pravardę turintis ilgametis A lygos žaidėjas nepadėjo Mažeikių komandai iškovoti pergalės. „Jonava“ grįžta su trimis taškai ir vis dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.