„Jonavos“ vartininkas R. Margelis: visi varžovai mums yra lygūs

„Jonavos“ vartininkas R. Margelis: visi varžovai mums yra lygūs

„Jonavos“ ekipos vartininkas Romas Margelis, kalbėdamas apie rytoj lauksiančią dvikovą su Vilniaus „Žalgirio B“ ekipa, teigė, kad komanda į šį mačą žiūri itin rimtai.

Nepaisant to, kad vilniečiai nuo „Jonavos“ komandos turnyrinėje lentelėje atsilieka daugiau nei 10 taškų, R. Margelis sako, kad visi varžovai yra gerbtini ir į lentelės pozicijas jonaviečiai nežiūri.

„Visada ruošiamės rimtai kovai. Patys žaidžiame rimtai ir tikimės tokio paties žaidimo iš varžovų. Visiems mačams ruošiamės vienodai ir lygiai taip pat intensyviai“, - kalbėjo jonavietis.

Kalbėdamas apie rezultatyviausią „Žalgirio B“ futbolininką Meinardą Mikulėną, kuris per 9 LFF I lygos mačus jau įmušė 7 įvarčius, R. Margelis sakė, kad joks varžovų futbolininkas nėra išskiriamas ruošiantis rungtynėms.

„Mes į kiekvieną komandą žiūrime kaip į komandą, neišskiriant nė vieno žaidėjo“, - sakė jis.

Apibūdindamas praėjusios savaitės mačą Mažeikiuose prieš vietos „Atmosferą“, futbolininkas sakė, kad pradžia buvo gera, tačiau vėliau jonaviečiai kiek pasidavė šeimininkų sąlygoms ir to rezultatas buvo antrajame kėlinyje praleistas gana nelauktas įvartis.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme labai gerai, visi atrodė puikiai. Po to šiek tiek sutrikome ir įsivėlėme į jų tokį blankų žaidimą, praleidome įvartį ir kapstėmės iki galo, bet išsikapstėme“, - pasakojo R. Margelis.

Pokalbio pabaigoje „Jonavos“ vartininkas padėkojo klubo sirgaliams ir pakvietė juos atvykti palaikyti savo miesto komandos.

„Visa komanda nori padėkoti mūsų sirgaliams, kviečiame palaikyti mūsų klubą. Mūsų sirgaliai mums yra dvyliktasis žaidėjas ir ačiū jiems, kad atvyksta ir palaiko“, - širdingai sirgaliams padėkojo R. Margelis.

„Jonavos“ mačas su Vilniaus „Žalgiriu B“ vyks šeštadienį, rugpjūčio 8 dieną, 13 valandą Jonavos miesto centriniame stadione.