„Jonava“ nenukovė „Riterių B“

„Jonava“ nenukovė „Riterių B“

„Jonava“ šeštadienį patyrė pirmąjį ir labai skaudų pralaimėjimą, Trakuose net 1:5 nusiledusi vietos „Riterių B“ komandai.

Pagrindinės „Riterių“, žaidžiančių A lygoje, komandos žaidėjais susistiprinę varžovai nuo pat pirmųjų minučių kontroliavo mačo eigą ir greitai išsiveržė į priekį – 11 minutę pasižymėjo Juozas Lubas.

„Riteriai B“ toliau žaidimo gijas laikė savose rankose ir pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos, sužaidus pusvalandį, savo persvarą padvigubino. Rokas Filipavičius tiksliai smūgiavo į vartus ir jonaviečiai tapo įsprausti į kampą.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje „Jonava“ pradėjo varžovų vartų šturmą ir sužaidus maždaug 15 antrosios rungtynių pusės dalies minučių Almantas Vansevičius sušvelnino rezultatą ir grąžino intrigą į rungtynes.

Vis dėlto rugpjūčio 16 d. vakaras buvo toli gražu ne „Jonavos“ vakaras. Po pirmojo jonaviečių įvarčio praėjus keletai minučių tas pats J. Lubas įkalė trečiąją vinį į Romo Margelio saugomus vartus ir rezultatas tapo 1:3.

Po to sekė ketvirtasis, o visai netrukus – penktasis „Riterių B“ įvartis. Šie du taiklūs šeimininkų smūgiai reiškė visišką nokautą „Jonavos“ komandai. Atsikelti jonaviečiams jau buvo neįmanoma tad mačas baigėsi itin skaudžiai – 1:5.

Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti pagrindinis ekipos vartininkas ir kapitonas Martynas Matuzas, praėjusio turo mače su Vilniaus „Žalgiriu B“ gavęs raudoną kortelę. Taip pat dėl tokios pačios nuobaudos prie „Jonavos“ suolelio negalėjo stovėti vyriausiasis komandos treneris Eisvinas Utyra, kuris rungtynes stebėjo iš tribūnų.