J. Labučio vardo taurė grįžo į Alytų

J. Labučio vardo taurė grįžo į Alytų

Antradienį „FK Jonava“ klubo surengto jaunųjų futbolininkų, gimusių 2009 metais, turnyras baigėsi svečių iš Alytaus – FK „Dainavos“ komandos triumfu. Jie finale pakartojo praėjusių metų pergalę, 3:1 įveikdami FK „Jonavos“ A ekipos vaikinus.

Šis, tradicija tapęs turnyras, kasmet rengiamas Jonavoje ilgamečio trenerio Justo Labučio garbei. 

J. Labutis per savo karjerą parengė nemažą būrį futbolininkų, atstovavusių įvairioms meistrų komandoms, o du auklėtiniai pasekė jo pėdomis ir taip pat tapo nusipelniusiais Lietuvos treneriais.

Daug metų J. Labutis dirbo su akademinio jaunimo komandomis – „Politechnika“ ir „Atletu“. Viskas, ką dirbo treneris, buvo atliekama nuoširdžiai, panaudojant sukauptas dideles pedagoginio darbo žinias ir patirtį.

Šias savo žinias docentas J. Labutis iki paskutinės dienos perteikė ir Lietuvos treneriams, keliantiems kvalifikaciją trenerių licencijavimo kursuose.

Šį kartą šio garbaus trenerio vardo taurėje Jonavoje susigrūmė dvi trenerio Pauliaus Vizbaro treniruojamos FK „Jonava“ komandos, atvyko svečiai iš sostinės, Vilniaus FK „Granitas“, „Panevėžio“ jaunieji futbolininkai, komanda iš Ukmergės, Kauno „Ąžuolo“ B ekipa ir nugalėtojais tapę alytiškiai.

Jonaviečių B komanda užėmė 5 vietą, o bronzos medaliais pasipuošė Kauno „Ąžuolo“ A komanda, po vienuolikos metrų baudinių serijos įveikusi Vilniaus „Granitą“.