„Jonava“ užtikrintai įveikė „Panevėžio B“ ekipą

„Jonava“ užtikrintai įveikė „Panevėžio B“ ekipą

Po dviejų savaičių pertraukos į LFF I lygos pirmenybes grįžusi FK „Jonava“ šeštadienį gana sunkiose, bet pergalingose rungtynėse 4:1 įveikė „Panevėžio B“ komandą.

Nuostabų pasirodymą surengė Paulius Osauskas, kuris surinko pirmąjį „Jonavos“ ekipos šio sezono vadinamąjį „hat-tricką“ – pelnė tris įvarčius, iš kurių du buvo tikrai fantastiški.

Jau septintąją mačo minutę po Mariaus Ganusausko reido į baudos aikštelę ir tikslaus perdavimo P. Osauskas iš arti nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Jonavos“ ekipą į priekį.

Po kelių minučių „Jonava“ surengė dar vieną pavojingą ataką, tačiau šįkart įvarčio pelnyti nepavyko.

Kitos atakos metu jau „Panevėžio B“ komanda bandė atakuoti jonaviečių vartus, tačiau komandos kapitonas Martynas Matuzas net dukart išgelbėjo „Jonavos“ vartus nuo įvarčio.

16-ąją mačo minutę P. Osauskas smūgiu iš toli padvigubino „Jonavos“ persvarą. Kamuolys, atsimušęs į virpstą ir po to į varžovų vartininką, skrodė „Panevėžio B“ vartų tinklą.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui geltona kortele už gana grubią pražangą prieš varžovą buvo nubaustas „Jonavos“ futbolininkas Julius Aleksandravičius. Ir ši pražanga kainavo gana brangiai – jau netrukus „Panevėžio B“ žaidėjas Ignas Kružikas pelnė įvartį ir sušvelnino mačo rezultatą.

Panevėžiečiai antrajame kėlinyje pradėjo spausti šeimininkus, tačiau į gynybą atsitraukę „Jonavos“ žaidėjai vis apgindavo savo vartus.

Kiek vėliau „Jonavos“ saugas Robertas Bolozanas buvo nugriautas varžovų baudos aikštelėje, tačiau teisėjai neįžvelgė pražangos ir neskyrė vienuolikos metrų baudinio.

Panevėžiečiai surengė dar kelias pavojingas atakas, tačiau M. Matuzas atstovėjo savo tvirtovę.

Toks scenarijus tęsėsi iki pat mačo pabaigos, kuri visiškai priklausė „Jonavos“ komandai.

87-ąją P. Osauskas technišku smūgiu įmušė savo trečiąjį įvartį, o po dviejų minučių M. Ganusauskas vėl atsidūrė prie varžovų vartų, tačiau, užuot mušęs pats, nepagailėjo perdavimo R. Bolozanui, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Galutinis rezultatas – 4:1. „Jonava“ išlieka pirmoje LFF I lygos turnyrinės lentelės vietoje.