Namie iškovotas taškas ir medaliai „Jonavos“ kišenėje!

Namie iškovotas taškas ir medaliai „Jonavos“ kišenėje!

Sekmadienį „Jonavos“ ekipa sužaidė paskutiniąsias LFF I lygos sezono rungtynes namuose prieš Telšių „Džiugo“ komandą. Rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0 ir tai reiškia, kad jonaviečiai užsitikrino mažiausiai trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.

„Jonavos“ ekipai dar liko sužaisti vieną mačą su dabartine lydere „Nevėžio“ komanda, o būsimų rungtynių baigtis gali lemti netgi aukštesnę medalio prabą.

Jonavoje vykęs mačas buvo labai lygus, įtemptas ir atkaklus, ką parodo ir jo rezultatas. Nė viena komanda neturėjo ryškios iniciatyvos, veiksmas daugiausiai vyko aikštės viduryje, kur kova buvo tikrai atkakli.

19-ąją minutę „Jonava“ turėjo pakankamai gerą progą, tačiau Jono Ulberkio perdavimas Laurynui Stonkui į baudos aikštelę adresato nepasiekė ir šanso įgyvendinti nepavyko. Po kelių minučių panašus epizodas jau buvo prie Martyno Matuzo saugomų vartų, bet svečiai iš Žemaitijos sostinės taip pat nepasinaudojo proga, nes jų legionierius iš Japonijos Ryu Sakurai nepasiekė komandos draugo jam siųsto kamuolio.

Praėjus dar kiek daugiau nei dešimt minučių grubiai varžovų baudos aikštelėje buvo nuverstas Paulius Osauskas, tačiau teisėjai šiame epizode neįžvelgė varžovų pražangos ir mačas vyko toliau, nepaisant gausių nepasitenkinimo šūksnių iš „Jonavos“ komandos gerbėjų pusės.

„Džiugo“ puolimas taip pat nebuvo pasyvus – pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą „Jonavos“ ekipos baudos aikštelėje buvo sukelta nedidelė audra, kai žaidėjai vis stengėsi išmušti kamuolį link varžovų vartų, tačiau svečiai buvo užgulę vartus. Vis dėlto jonaviečiai per šią ataką jonaviečiai apsigynė.

Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo po kelias vadinamąsias „pusproges“ – jau minėtas J. Ulberkis, tradiciškai realizuojantis „Jonavos“ komandos standartines situacijas, porą kartų buvo arti varžovų vartininko Mariaus Paukštės nuginklavimo, bet jo baudos smūgiai vis dėlto buvo netikslūs.

Artėjant 70-ajai mačo minutei „Džiugo“ žaidėjas Rokas Stanulevičius gavo puikią progą įmušti įvartį, smūgiavo iš vos kelių metrų atstumo, tačiau M. Matuzas buvo savo vietoje ir pagavo į vartus skriejantį kamuolį. Panaši situacija susidarė ir po kelių minučių, kai kitas „Džiugo“ japonas Yudai Koike atsidūrė prieš „Jonavos“ vartus, bet šeimininkų kapitonas savo tvirtovės vartus ir vėl apgynė.

Mačo pabaigoje abi ekipos dar apsikeitė epizodais, po kurių galėjo būti įmušti įvarčiai, tačiau galutinio rezultato tai nepakeitė.

„Jonavos“ komandos vyriausiasis treneris Eisvinas Utyra po mačo dėkojo tiek savo žaidėjams, tiek sirgaliams, tiek visai klubo administracijai už sėkmingai susiklosčiusį sezoną.

„Tikrai dėkoju visai bendruomenei, mūsų vyrukai parodė, kad yra brandi komanda, puiki atmosfera rūbinėje ir šis sezonas tikrai buvo geras“, - sakė treneris.