Legionierių laukianti „Jonava“ pradeda draugiškų rungtynių ciklą

Legionierių laukianti „Jonava“ pradeda draugiškų rungtynių ciklą

Po kelių sezonų pertraukos į A lygą grįžtantis „Jonavos“ klubas pradeda draugiškų rungtynių ciklą. Šįvakar, 16.00 val. Marijampolėje, serbo Dragano Djurdjevičiaus treniruojami jonaviečiai susitiks su „Panevėžio“ futbolininkais.

Šiuo metu komandoje treniruojasi tik vietiniai futbolininkai, dauguma kurių „Jonavai“ atstovavo ir praėjusį sezoną. Tiesa, peržiūroje dalyvauja keturi nauji futbolininkai – du jauni jonaviečiai ir du žaidėjai iš Vilniaus. Iš praėjusio sezono komandoje nėra Jono Ulberkio ir Beno Spietinio, kuris ko gero prisijungs vėliau.

Pasak trenerio asistento Eisvino Utyros, pirmose draugiškose rungtynėse svarbiausias yra pažintinis tikslas.

„Pirmose rungtynėse tiesiog norisi vaikinams duoti pajusti žaidimą. Be to, tai proga naujam treneriui pasižiūrėti ir įvertinti, kaip vietiniai žaidėjai atrodo rungtynių režime. Geriau susipažinti su žaidėjais, kurie šiuo metu yra. O žaidėjamas tai pirmas išbandymas įrodyti treneriui, kad gali ir A lygoje žaisti“, – sakė E. Utyra.

Pasak jo, jau kitą savaitę į peržiūras atvyks pirmieji legionieriai. „Kiekvienoje pozicijoje sieksime turėti bent po du lygiaverčius žaidėjus, kad būtų konkurencija ir profesionalus darbas. Labiausiai galbūt gynybinio plano žaidėjų trūksta, bet dairomės į visas pozicijas“.

E. Utyra sako, kad apie tikslus ir ambicijas A lygoje su treneriu iš Serbijos dar daug nekalbėta – norisi pirmiausia pabaigti komandos komplektaciją. „Bet tikrai galiu pasakyti, kad tikslas bus eiti ir laimėti kiekvienas rungtynes. Kad eisime kautis, tai tikrai. Jonava toks miestas – niekad nebūna lengvas varžovas“.

Draugiškų rungtynių ciklą „Jonava“ užbaigs vasario 27 dieną.