Marius Ganusauskas: “Savo vaidmeniu komandoje esu labai patenkintas”

Marius Ganusauskas: “Savo vaidmeniu komandoje esu labai patenkintas”

Po pirmųjų LFF I lygos rungtynių, kurias 3:2 laimėjome prieš Plungės „Babrungą“ pakalbinome Marių Ganusauską. Žaidėją, kuris yra vienas atakos lyderių ir šiose rungtynėse pelnė vieną iš "Jonavos" komandos įvarčių.

- Mariau, sezoną komanda pradėjo pergale. Papasakok kaip tos pirmosios rungtynės?

- Taip, sezoną pradėjome svarbia pergale. Nors žaidėme prieš Pirmos lygos debiutantus, rungtynės buvo sunkios . Varžovų komanda kompaktiškai ir drausmingai gynėsi.

Pirmąjame kėlinyje pavyko pelnyti du įvarčius, tačiau antrąjame kėlinyje „Babrungo“ vartininkas žaidė labai solidžiai. Turėjome keletą labai gerų progų, tačiau vartininko pramušti nepavyko.

Gynyboje šiek tiek trūko susikalbėjimo ir abu įvarčius praleidome po standartinių padėčių. Reikia peržiūrėti vaizdo įrašą, išanalizuoti situacijas ir nekartoti klaidų.

 

- Tiek pasiruošimo metu, tiek pirmose rungtynėse buvai puolimo lyderis. Ar esi patenkintas savo vaidmeniu komandoje?

- Savo vaidmeniu komandoje tikrai esu labai patenkintas. Man svarbiausia, kad gaunu daug žaidybinio laiko ir galiu įrodyti ko esu vertas. Negalvoju, kad esu lyderis. Aišku, sezonas tik prasidėjo, todėl norėčiau, kad mano sportinė forma išliktų iki sezono pabaigos. Ačiū komandai ir treneriams.

 

- Kaip Tave asmeniškai paveikė tai, kad „Jonava“ nebuvo priimta į A lygą?

- Buvau labai nusivylęs LFF sprendimu. Mes sportiniu principu iškovojome teisę dalyvauti A lygoje, deja… Puikiai pamenu tą savaitę po sprendimo, komanda tarsi subyrėjo… Trenerių štabą paliko serbai, užsieniečiai persikėlė į kitas komandas. Suprantu, kad klubas ruošėsi dalyvauti A lygoje  ir juos išlaikyti žemesnėje lygoje sunku.

Liko praėjusių metų branduolys, pasipildėme keletu naujų žaidėjų. Viskas liko praeityje, dabar turime savo tikslą ir turime eiti pirmyn.

 

Priminsime, kad LFF I lygos antrojo turo rungtynes „Jonavos“ futbolininkai žais penktadienį, kovo 26 dieną, Marijampolėje su „Sūduvos B“ komanda.