Namuose nugalėjome

Namuose nugalėjome "Neptūną"

Trečiąjame LFF I lygos ture net 5:1 (3:1) nugalėjome Klaipėdos "Neptūno" futbolininkus.

Pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Klaipėdos. 4 minutę pasižymėjo Jonas Bičkus.

Tačiau mūsų komanda perėmė iniciatyvą ir jau 17 minutę Džiugas Raudoniu, smūgiu iš 11 m. baudinio, išlygino rezultatą.

Kėlinio pabaigoje įvarčius pelnė Arnas Spyčius ir Marius Ganusauskas ir kėlinį laimėjome 3:1.

Po pertraukos, 53 min M.Ganusauskas pelnė antrąjį savo įvartį, o rungtynių pabaigoje D.Raudonius realizavo dar vieną 11 m. baudinį.

„Jonava“ sudėtis: Darko Gabric, Tadas Eliošius (Gytis Vasylius), Marius Ganusauskas (Ibrahima Sory Soumah), Paulius Osauskas, Artūras Rocys, Džiugas Raudionius, Roberto Stajev (Arnas Neimantas), Andrius Kazakevičius, Arnas Spyčius (Benas Spietinis), Filip Halgoš (Matas Popiera), Mantas Makutunovičius.

Įvarčiai: 17 min ir 87 min Džiugas Raudonius, 36 min Arnas Spyčius, 43 min ir 53 min Marius Ganusauskas