P.Osauskas:

P.Osauskas: "Trys taškai turi likti Jonavoje"

Paulius Osauskas šiais metais jau spėjo iškovoti Futsal A lygos čempionato sidabro medalius. Tačiau net nespėjęs tinkamai pasidžiaugti šiuo laimėjimu, jonavietis prisijungė prie mūsų komandos ir atstovauja “Jonavą” LFF Pirmos lygos pirmenybėse

- Pauliau, sezono pradžioje nežaidei, tačiau dabar esi startinės sudėties žaidėjas. Kodėl tokie pokyčiai?

- Turėjau užbaigti Futsal A lygos sezoną, todėl negalėjau tinkamai pradėti Pirmos lygos sezono. Prie komandos prisijungiau nuo antrojo turo. Dabar jaučiu trenerio pasitikėjimą, mėgaujuosi žaidimu ir džiaugiuosi, kad galiu padėti komandai.

- Kaip vertini komandos sezono startą?

- Sezono starte komandos dažnai dar tik bando atrasti ar sustyguoti savo žaidimą, todėl svarbu nebarstyti taškų. Ypač su silpnesnėmis komandomis. Kol kas mums tai puikiai sekasi, tačiau negalime atsipalaiduoti ir į kiekvienas rungtynes ateiti maksimaliai susikoncentravę.


- Komandos sudėtis nuo praėjusio sezono beveik nepasikeitė. Ko gero tai geras faktorius?

- “Jonava” jau trečią sezoną išlaiko panašią sudėtį ir tai yra didelis privalumas. Prisijungė keletas žaidėjų, kurie labia greitai įsiliejo į kolektyvą. Atmosfera komandos rūbinėje tikrai gera, o tai atsiliepia ir mūsų rezultatams.

- Ko galime laukti rungtynėse su "Šilu"?

- “Šilas” turi tikrai patyrusių žaidėjų, iš kurių ne vienas žaidė A lygoje. Kol kas jie nežaidžia taip kaip galėtų, tačiau neabejoju, kad laukia nelengva kova. Esu tikras, kad padarysim viską, kad 3 taškai liktų Jonavoje.