Filip Halgoš:

Filip Halgoš: "Jonavoje esu laimingas ir motyvuotas"

Filip Halgoš – vienas geriausių šio sezono LFF Pirmos lygos legionierių. Sėkmingai į FK „Jonava“ įsiliejęs slovakas jau spėjo įmušti tris įvarčius.

Apie pirmuosius įspūdžius Jonavoje su Filipu pasikalbėjo „Augu futbole“ projekto dalyvė Ugnė Ganusauskė.

- Esi naujokas Jonavos futbolo klube, kaip jautiesi žaisdamas šioje komandoje ir kaip tau Jonavos miestas?

- Esu dėkingas už suteiktą galimybę žaisti šioje komandoje. Praėję metai man buvo sunkūs, turėjau traumų, operacijų ir labai pasiilgau futbolo. Kartais norint kilti aukščiau turi žengti žingsnį atgal. Aš pasirinkau žaisti Jonavoje, nes žinojau jog ši komanda mėgsta žaisti technišką futbolą. Šiame klube jaučiuosi labai laimingas ir esu labai motyvuotas tubulėti asmeniškai, kad galėčiau kilti karjeros laiptais aukštyn. Komandos draugai labai draugiški ir linksmi, jaučiasi gera atmosfera. Pats Jonavos miestas man atrodo gan tuštokas ir ramus, bet manau taip yra dėl pandemijos įtakos.

 

- Jonava laimėjo kolkas visas sužaistas rungtynes, kaip manai ko dar trūksta jūsų žaidime?

- Esu labai patenkintas esamais rezultatais, norisi siekti daugiau pergalių ir kokybiškesnio žaidimo. Manau mums labiausiai trūksta geresnio „susikalbėjimo“ aikštėje, bet laikui bėgant  atsiranda vis geresnis tarpusavio supratimas.

 

- Kaip vertini komandas prieš kurias jau teko žaisti ir pačią I lygą?

- Komandos, prieš kurias man teko žaisti, nustebino mane geraja prasme. Didžiausia įspūdį paliko Sūduva B ir Riteriai B, nors šiose komandose žaidžia labai jauni žaidėjai, bet aš manau, kad tai labai geras šansas jiems įsitvirtinti vyrų futbole. I lyga šiek tiek skiriasi nuo tų lygų kuriose aš esu žaidęs prieš tai, nes čia yra mažiau kontaktinio futbolo.

 

- Prieš atvykdamas i Lietuvą žaidei Čekijos antroje lygoje, kokius skirtumus pastebėjai tarp šalių ir futbolo lygio?

- Tarp šalių didelio skirtumo nepastebėjau. Prieš tai aš gyvenau Prahoj, ten atrodo lyg atskira šalis, gyvenimas tiesiog verda. Lietuvoje šiek tiek sunkiau yra su kalba, nes dauguma žmonių nemoka angliškai, pagrinde tik jaunimas. Komandos draugai mane jau spėjo išmokyti šiek tiek lietuviškų žodžių. Futbolas Čekijoje yra agresyvesnis ir daugiau kontaktinis, tuo jis ir skiriasi nuo Lietuviško futbolo.

 

- Sekantį savaitgalį žaisit prieš Baltijos futbolo akademiją kokios nuotaikos ir ar esatę susikoncentravę siekti pergalės?

- Šią savaitę su komanda dirbome sunkiai, todėl manau, kad mūsų žaidime tai matysis. Šį savaitgalį nebuvo varžybų, esame pailsėję ir susikoncentravę Vilniuje iškovoti tik pergalę.