E.Utyra: lyderio statusą kaskart reikia įrodyti

E.Utyra: lyderio statusą kaskart reikia įrodyti

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmoje lygoje „Jonava“ kol kas žengia be pralaimėjimų – pasiektos 9 pergalės iš eilės, ir apsukų, pasak komandos trenerio Eisvino Utyros, nežadama mažinti.

Šeštadienį Kretingoje „Jonava“ susitiks su vietos „Minija“, kuri žengia 12-oje pozicijoje. Prieš išvyką E. Utyra tikino, kad varžovo nenuvertina, o lygos lyderio statusą „Jonava“ kiekvienose rungtynėse turi įrodinėti iš naujo.

– Kaip vertinate trumpą pertrauką ir ką nuveikėte jos metu?, – paklausėme E. Utyros.

– Pertraukos metu perėjome treniruotis ant natūralios vejos, todėl reikia laiko priprasti prie dangos pokyčių. Išbandėme keletą naujų žaidėjų, iš kurių vienas galbūt liks klube treniruotis toliau. Taip pat pertraukos metu sužaidėme kontrolines rungtynes su A lygos komanda „Hegelmann Litauen“. Pamatėme savo minusus, klaidas ir kur reikia dar daug dirbti siekiant geresnio žaidimo.

– Ar visi žaidėjai yra pasiruošę rungtynėms Kretingoje? Gal išvysime naujų veidų?

– Keli žaidėjai turi šiokių tokių traumų, bet tikimės, kad greitai sugrįš į rikiuotę. Laikinai juos pakeis jaunesni žaidėjai, kurie yra pasiruošę žengti į aikštę, atiduoti visą save ir kovoti dėl pergalės. Naujų veidų komandoje kol kas neišvysime. Laukiame perėjimų lango – manau, jau rugpjūtį turėsime ne vieną naują žaidėją savo komandoje.

– Treneri, kaip vertinate būsimą varžovę Kretingos „Miniją“?

– Stebėjome „Minijos“ žaidimą, bet vertinti komandą pagal užimamą vietą turnyrinėje lentelėje negalime. Šioje lygoje visos komandos yra išsikėlusios tikslus ir nori juos pasiekti. Kiekvienoms rungtynės ruošiamės taip pat, lyg egzaminui, kurį turime išlaikyti. Reikia nekelti galvų į viršų, nusileisti ant žemės ir įrodyti aikštėje, kad esame verti tiek pergalės, tiek pirmos pozicijos turnyrinėje lentelėje.