Kretingoje – per pridėtą laiką išplėšta pergalė

Po savaitės pertraukos „Jonava“ vėl stojo į LFF Pirmos lygos kovas ir iškovojo jau dešimtą pergalę iš eilės – svečiuose 2:1 nugalėjo Kretingos „Miniją“.

Nors kretingiškiai yra apatinėse turnyro lentelės vietose, rungtynės buvo išties atkaklios. Nuo pirmų minučių vyriška kova vyko abiejose aikštės pusėse.

27-ą minutę mūsų komandos puolėjas Marius Ganusauskas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Antrasis kėlinys taip pat vyko atkakliai ir komandos turėjo ne vieną progą įvarčiui įmušti.

Rungtynių baigtis sprendėsi pačioje pabaigoje. 88-ą minutę „Minijos“ legionierius Shogo Osawa realizavo 11 metrų baudinį.

Visgi jonaviečiai nenuleido galvų ir jau per teisėjo pridėtą laiką pergalingą įvartį pelnė Tadas Eliošius.

Jonaviškiai Tadas Eliošius (36 min.), Oskaras Migauskas (49 min.) ir Andrius Kazakevičius (87 min.) buvo nubausti geltonomis kortelėmis, „Minijos“ gretose taip įspėtas buvo Boburbek Farkhadov (73 min.).

„Jonava“ sudėtis: M.Matuzas, A.Vansevičius, A.Kazakevičius, Š.Činikas, A.Rocys, G.Vasylius, O.Migauskas (52min D.Daunoravičius), T.Eliošius, F.Halgoš, A.Spyčius, M.Ganusauskas

Įvarčiai: 27 min M.Ganusauskas, 90+1 min T.Eliošius; 88 min Sh.Osawa