Jonavoje iškovota dar viena pergalė

Po vasaros pertraukos į stadionus grįžo Pirmos lygos pirmenybės. "Jonavos" komanda namuose priėmė Marijampolės "Sūduvos B" komandą.

Prieš rungtynes su "Sūduvos B" komanda, "Jonavos" treneris Eisvinas Utyra sakė, kad po liepos pertraukos, svarbu antrąją sezono dalį pradėti pergale.

Rungtynės mūsų komanda pradėjo aktyviai ir nuo pirmųjų minučių jonaviečiai pradėjo atakuoti varžovų vartus.

Jau 14 minutę pirmąjį rungynių įvartį pelnė Filip Halgoš.

Po įvarčio "Jonavos" futbolininkai ir toliau nemažino apsukų. Aktyvumu išsiskyrė F.Halgoš, Marius Ganusauskas, Jurij Lebedev.

27 minutę puikių smūgiu įvartį pelnė M.Ganusauskas ir pirmasis kėlinys baigėsi 2:0.

Antrąjame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino. Jaunieji marijampoliečiai žaidė kiek aktyviau, o mūsų futbolininkai žaidė ramiai, stengdamiesi išlaikyti pranašumą.

Tačiau ypatingai pavojingų progų komandos nesukūrė ir įvarčių nebuvo pelnyta.

Norisi pabrėžti, kad po keitimų mūsų komandoje pasirodė net trys jauni futbolininkai - Egidijus Mickus, Domas Stankevičius, Rokas Macijauskas.