Klaipėdoje iškovota eilinė pergalė

"Jonavos" futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę. Šįkart išvykoje nugalėti "Neptūno" futbolininkai.

Rungtynes mūsų komanda pradėjo šiek tiek pasikeitusia sudėtimi. Ant atsarginių suoliuko šįkart liko komandos lyderiai Marius Ganusauskas ir Filip Halgoš, tačiau į sudėtį sugrįžo Tadas Eliošius.

Pirmąjame kėlinyje vyko atviras futbolas. Abi komandos turėjo keletą gerų progų įvarčiui pasiekti. Puikiai žaidė mūsų vartininkas Martynas Matuzas, kuris dukart gelbėjo "Jonavos" komandos vartus nuo pavojingų varžovų smūgių.

Visgi pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrąjame kėlinyje mūsų komanda įjungė aukštesnę pavarą ir žaidimo svarstyklės pradėjo krypti "Jonavos" komandos pusėn.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Almantas Vansevičius, o "Neptūno" atakų lyderis turėjo šimtaprocentinę progą, tačiau rezultatas nepasikeitė.

Rungtynių pabaigoje, antrąjį, po jonaviečių pakelto kampinio, klaipėdiečiai įsimušė į savo vartus. Galutinis rungtynių rezultatas 2:0.

"Jonava" sudėtis: Martynas Matuzas, Džiugas Raudonius, Almantas Vansevičius, Andrius Kazakevičius, Michail Gubanov (Marius Ganusauskas), Gytis Vasylius (Lukas Čepkauskas), Ilja Vaganov, Tadas Eliošius (Filip Halgoš), Artūras Rocys, Arnas Neimantas, Ilja Lebedev

Įvarčiai: 54 min A.Vansevičius, 88 min J.Latakas (į savo vartus)