Nugalėtas Vilniaus Žalgirio B jaunimas.

Po pirmojo kėlinio treneris davė velnių savo komandai, bet taip pat sakė, kad viskas gerai, kas gerai baigiasi, svarbiausia yra pergalė.

Rungtynes mūsų komanda pradėjo labai vangiai. Pralaimėjo visus antrus kamuolius, atidavė rungtynių kontrolę priešininkam, nors Martynas Matuzas ne kartą pirmąjame kėlinyje gelbėjo mūsų komandą nuo įvarčio, bet to neužteko. 31-ąją rungtynių minutę E. Vilkaitis išvedė priešininkų komandą į priekį ir pirmąjį kėlinį pralaimėjome 1:0.

Antrąjį rungtynių kėlinį išėjusi žaisti mūsų komanda susiemė, periimė iniciatyvą, sugebėjo pelnyti du įvarčius ir laimėti rungtynes. Įvarčius mūsų komandai pelnė po keitimo išėjas žaisti Marius Ganusauskas (48‘) ir Filip Halgoš (56‘).

Po rungtynių vyr. treneris Eisvinas Utyra negailėjo gerų žodžių Vilniaus Žalgirio B jaunimui. Treneris teigė, jog po pirmojo kėlinio davė velnių savo komandai, bet taip pat sakė, kad viskas gerai, kas gerai baigiasi, svarbiausia yra pergalė.

Sezone liko tik dvejos rungtynės kurias žaisime namuose. Artimiausios rungtynės Spalio 15d. 18:00, Jonavos miesto centriniame stadione.

"Jonava" sudėtis:
M. Matuzas, D. Raudonius, A. Kazakevičius, M. Gubanov (46‘ M. Ganusauskas), I. Vaganov, G. Vasylius (72‘ P. Osauskas), T. Eliošius, A. Rocys, I. Lebedev, F. Halgoš, A. Neimantas (66‘ D. Daunoravičius).

Įvarčiai: 31 min E. Vilkaitis 1:0, 48min M. Ganusauskas 1:1, 56 min F. Halgoš 1:2.