Komandos kapitono Martyno Matuzo mintys prieš rytojaus auksines rungtynes.

Komandos kapitono Martyno Matuzo mintys prieš rytojaus auksines rungtynes.

Pirmos lygos sezonas, nepaisant paskutinio turo rungtynių, dar nėra baigtas. Laukia auksinis mūšis, po kurio ir paaiškės, kas taps naujaisiais Pirmos lygos nugalėtojais. FK Jonavos komandos kapitonas Martynas Matuzas pasidalino savo mintimis prieš rytojaus svarbiausias šio sezono runtynes.

„Kiekvieną sezoną gali skaičiuoti prarastus taškus ir prisiminti, kur galėjome laimėti ir dabar turėti taškų daugiau. Vis tik, to daryti neketiname. Žiūrėti į tai, kas būtų, jeigų būtų nėra jokios prasmės. Apskritai, net tos būsimos rungtynės, galvoju, kad lyginant su tomis jau buvusiomis, mums bus kažkiek lengvesnės. Nebebus taip, kad mums užtektų lygiųjų, todėl kažkuria prasme nukrito atsakomybė. Eisime žaisti ir sužaisime. Laukiame kovos, tačiau turime aiškų tikslą laimėti“, – sakė M. Matuzas.

Dvi komandos surinko vienodai taškų, tad neįsivaizduoju, kaip ir kas tuos pranašumus nustato. Man asmeniškai tai nedarys jokios įtakos. Esu beveik tikras, kad nedarys ir kitiems. Lygiai taip pat jokios įtakos nedarys ir sintetinė danga. Bus kova, kurią laimės ta komanda, kuri padarys mažiau klaidų.

Galvoju, kad per daug būsimos rungtynės net nesiskirs nuo to, kas vyko praėjusį savaitgalį. Be abejo, dabar viskas gali nukeliauti iki baudinių serijos, tačiau geriau, kad taip nebūtų. Nemėgstu aš tokių serijų – labiau mėgstu laimėti per pagrindinį laiką“, – dėstė M. Matuzas.