Jonavos futbolininkai stipriausioje šalies lygoje po trijų turų lieka be pergalių

Šiauliuose trečiadienį vakare "Gytarių" stadione vykusiame susitikime pergalę šventė šeimininkai "FA Šiauliai" futbolininkai įveikę svečius iš Jonavos rezultatu 3:0.

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis į Jonavos komandos vartus krito pirmasis įvartis, kai 5-ąją minutę pasižymėjo D. Kubilinskas. Pirmojo kėlinio pabaigoje, svečiams pavykus pakeisti žaidimo eigą vaizdas aikštelėje nebuvo toks blogas, bet įvarčiais turimų progų paversti nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje M. Matuzas sugebėjo atremti šiauliečio vienuolikos metrų baudinį, tačiau po 10 minučių krito du greiti įvarčiai į jonaviečių vartus ir rezultatui tapus 3:0 šeimininkų naudai, susitikimo pabaiga buvo tik formalumas.

Po trijų turų jonaviečiai "Optibet - A lygoje" žengia 10-oje vietoje.

Artimiausios namų rungtynės namuose su Gargždų "Bangos" futbolininkais jau šį šeštadienį 15:00.

Bilietus į namų rungtynes galite įsigyti Ticketmarket.lt tinklapyje, arba paspaudę nuorodą čia: