Prastas antrasis kėlinys neleido iškovoti pimųjų taškų čempionate

Jonavos futbolininkai saulėtą šeštadienio popietę Jonavoje priėmė svečius iš Gargždų.

Pirmajame kėlinyje E. Utyros auklėtiniai susikūrė keletą realių progų tiek prie standartinių situacijų, tiek individualaus meistriškumo dėka. Deja, šių progų paversti įvarčiais nepavyko ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:0.

Antrajo kėlinio pradžioje pasikartojo nemalionios šio sezono tendencijos ir komanda subyrėjo praleidusi du įvarčius per 8 minutes ir po D. Zubkausko dublio 58-ąją minutę svečiai pirmavo jau 0:2. Nors, 69 minutę iš aikštės buvo išvarytas "Bangos" vartininkas K. Smilginis, tai apščiuopiamos naudos nedavė ir rungtynės pasibaigė rezultatu 1:3 svečių naudai.

Jonavos komandoje per pridėtą teisėjo laiką pirmąjį savo sezono įvartį pelnė M. Ganusauskas. 60 minutę po keitimo aikštelėje pasirodęs puolėjas sužaidė pirmąsiąs minutes šiame sezone, nes iki tol gydėsi traumą ir netruko įsaryšyti pirmąjį sezono įvartį.