Eisvinas Utyra –  tarp jauniausių strategų visoje Europoje!

Eisvinas Utyra – tarp jauniausių strategų visoje Europoje!

Pagal „CIES Football Observatory" duomenis FK Jonavos treneris tarp aukščiausiose šalies lygose dirbančių strategų yra antras jauniausias treneris visoje Europoje. 31 metų strategas pagal šį rodiklį nusileidžia tik keliais mėnesiais jaunesniam kolegai iš Belgijos - RSC „Charleroi“ klube dirbančiam Edward Still.

„Optibet-A lygoje“ dirba ir dar keletas labai jaunų strategų, bet Eisvinas Utyra iš jų yra jauniausias. Už Gargžduose dirbantį D. Alfonso Eisvinas yra jaunesnis keliais mėnesiais, o už „FK Kauno Žalgiryje“ besidarbuojantį Roką Garastą daugiau nei dviem metais.

Sezono pradžia Jonavos strategui nebuvo lengva. „Optibet-A lygoje“ buvo patirtos 4-ios nesėkmės paeiliui. Visgi naujai suburtai komandai tikrai prireiks laiko įsivažiuoti, o už jos vairo stovinčiam strategui reikia didelio palaikymo bei tvirto sirgalių užnugario.

Artimiausios Jonavos futbolininkų rungtynės jau šį penktadienį, kai 19:30 Sportimos arenoje jėgas išmėgins su „Riterių“ ekipa. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 Play.