Jonaviečiai toliau neranda rakto į pergales

Antradienio vakarą Jonavos dirbtinės dangos stadione susitiko FK „Jonavos“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Vienų jauniausių Europos strategų dvikovoje pranašesni buvo Roko Garasto treniruojami kauniečiai. Pirmajame kėlinyje jonaviečiai ir kauniečiai rungtyniavo apylygiai, o bene geriausią progą pasižymėti turėjo T. Eliošius pirmosiomis susitikimo minutėmis sudrebinęs skersinį. Pirmajame kėlinyje niekam pasižymėti taip ir nepavyko ir švieslentėje prabėgus 45 minutėms degė skaičiai – 0:0.

Visgi antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs gimtadienį švenčiantis L. Pilibaitis 66-ąją minutę išvedė kauniečius į priekį. Prabėgus 13 minučių rezultatą padvigubino M. Thuique ir rezultatas 0:2 išsilaikė iki rungtynių pabaigos.

Po 6-ių turų „Optibet-A lygoje“ jonaviečiai be taškų ir žengia paskutinėje vietoje. Šeštadienį laukia dar viena sunki išvyka į Panevėžį, kur ekipa susitiks su čempionato lyderiais FK „Panevėžio“ futbolininkais.