Rungtynių pabaigoje mažumoje likę jonaviečiai iš Marijampolės grįžta tuščiomis

Netikėtai iš savo užimamų pareigų pasitraukus Jonavos ekipos vyriausiajam treneriui Eisvinui Utyrai, jo vietą užėmė specialistas iš Ukrainos Ievgen Lutsenko.

Dvikova Marijampolėje prasidėjo šeimininkų šturmu, bet jį atlaikė jonaviečiai, sulygino žaidimą ir visą pirmąją rungtynių pusę vyko lygi kova. Progų pirmajame kėlinyje turėjo abi komandos, o realiausią progą pasižymėti jonaviečiai turėjo 41 minutę, kai kontratakoje S. Vasquez patikrino marijampoliečių vartininko budrumą. Deja, po kelių minučių šeimininkai sėkmingai pakėlė kampinį ir pelnė įvartį galva.

Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas 1:0 Marijampolės „Sūduvos“ naudai.

Antroje susitikimo dalyje jau pirmosiomis minutėmis rezultatą galėjo išlyginti V. Khameliuk, bet jo smugį paskutinę akimirką blokavo šeimininkų gynėjas. Jonaviečiams viso kėlinio metu sunkiai sekėsi kurti atakas, o jei ir pavykdavo pagrasinti varžovų vartams, čia pat sekdavo šeimininkų išpuoliai.

83 minutę iš aikštės buvo pašalintas mūsų komandos žaidėjas L. Martorell.

Mažumoje likę jonaviečiai pačioje susitikimo pabaigoje prtaleido dar vieną įvartį ir Marijampolėje pralaimėjo rezultatu 2:0.

Nugalėtojams įvarčius pelnė K. Mbombo ir S. Hamulic.