12 turo rungtynėse pripažinome svečių iš Šiaulių pranašumą

Antradienio vakarą Jonavos dirbtinės dangos stadione susitiko pernykščiai "I-lygos" finalininkai.

Susitikimą geriau pradėjo Y. Lutsenko treniruojami jonaviečiai. Deja, nepavykus pasižymėti patiems, šeimininkai praleido įvartį kuriozinėje situacijoje, kai "FA Šauliai" ekipoje 34 minutę pasižymėjo J. Petravičius.

Antrasis kėlinys jau klostėsi visiškai pagal M. Čepo auklėtinių planą ir svečiai kėlinio pradžioje pasižymėjo dar du kartus, padidindami savo pranašumą iki 0:3.

Likusios 25 susitikimo minutės daugiau įvarčių nepadovanojo ir Šiaulių futbolininkai išsivežė pergalę iš Jonavos.

2 įvarčius nugalėtojams pelnė J. Petravičius, vieną įvartį pridėjo D. Dovydaitis

Po 12-os sužaistų turų "Optibet-A lygoje" "FK Jonava" atstovai lieka be taškų.

Artimiausios komandos rungtynės šį šeštadienį Mažeikiuose kovos "Hegelmann LFF" taurėje su "FK Atmosferos" futbolininkais. O į "Optibet-A lygos" kovas grįš gegužės 14 dieną Gargžduose, kur kovosime su vietos "Bangos" ekipa.