Po rinktinių pertraukos į „Optibet-A lygos“ kovas sugrįžę jonaviečiai nusileido „Kauno Žalgirio“ futbolininkams

Sekmadienio popietę „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje P. Kushlyk auklėtiniai 15 turo rungtynėse pripažino Roko Garasto auklėtinių pranašumą. Pirmosiomis susitikimo minutėmis nei viena komanda neįgijo ryškesnio pranašumo.

Per pirmąsias 30 minučių abi komandos vos po sykį pagrasino varžovų vartams.

Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje po sėkmingo kauniečių reido kairiuoju kraštu jonaviečių gynėjas L. Martorell nukreipė kamuolį į savuosius vartus ir „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį 1:0.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje aikštelėje po keitimo pasirodęs kauniečių ekipos veteranas Linas Pilibaitis pelnė įvartį ir šeimininkai įgijo dviejų įvarčių pranašumą.

58-ąją minutę apsukų nesumažinę šeimininkai pelnė trečiąjį įvartį, pasižymėjus M. Sangare rezultatas tapo 3:0.

Rungtynių pabaigoje pasižymėti galėjo ir jonaviečių puolėjas Marius Ganusauskas, tačiau kamuolį nuo vartų linijos stebuklingai ištraukė D. Mikelionis.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti vos kelias minutes pasižymėjo ir rezultatyviausias lygos žaidėjas M. Thuique.

Rungtynės baigėsi rezultatu „Kauno Žalgiris“ 4:0 „Jonava“.

Po 15 turų stipriausioje šalies lygoje „FK Jonavos“ atstovai užimą paskutiniąją vietą ir nuo 9-oje vietoje žengiančių telšiečių atsilieka 8 taškais.