Dvigubą savaitę „Optibet-A lygoje“ Jonavos atstovai pradėjo nesėkmę prieš Panevėžio atstovus

Saulėtą trečiadienio popietę nemažai futbolo mėgėjų susirinko į 16 turo „Optibet-A lygos“ rungtynes.

6-ąją minutę po abejingo epizodo aikštelės viduryje kuomet nebuvo užfiksuota pražanga  prieš V. Khamelyuk, įgyję kiekybinę persvara svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 0-1.

O prabėgus vos trims minutėms panevėžiečiai atliko tobulą kombinaciją, kurios smaigalyje atsidūrė A. Smith kuris realizavęs progą padidino persvarą iki 0-2.

Praleidę įvartį „FK Jonavos“ atstovai susikūrė savų momentų ir pusprogių metu savųjų šansų sulaukė Marius Ganusauskas bei Tadas Eliošius.

32-ąją minutę „FK Panevėžio“ komandos gynėjas J. Akpudje po sėkmingai pakelto kampinio pelnė savo pirmąjį įvartį šiame sezone bei trečiąjį Panevėžio ekipai trečiadienio rungtynėse.

Negana visų problemų 34 minutę už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Lukas Čepkauskas.

Po ilgosios pertraukos Panevėžio ekipa nestabdė apsukų ir 48 minutę po A. Traskelio įvarčio rezultatas tapo 0-4.

68-ąją minutę po kuriozinės situacijos kamuolys dar kartą įkrito į mūsų vartus.

71 minutę „FK Jonavos“ komandoje debiutavo Edgaras Liudžius, 19-metis pirmą kartą gavo minučių stipriausioje šalies futbolo lygoje.

Rungtynės baigėsi rezultatu 0-5.