Daugiau nei kėlinį lygiai rungtyniavę jonaviečiai paleido susitikimo vadeles rungtynių pabaigoje

Šeštadienio popietę buvo sužaistos 18 turo "Optibet-A lygos" rungtynės tarp "FK Jonavos" bei Marijampolės "Sūduvos" komandų.

Pirmajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo gana atsargiai ir sukūrė vos po kelis pavojingus momentus prie varžovų vartų.

Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas 0:0.

48-ąją minutę po itin diskutuotinos situacijos marijampoliečių puolėjas pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.

Prabėgus 15 minučių svečiai įtvirtino savo pranašumą pelnydami antrąjį savo įvartį.

Susitikimo pabaigoje Petro Kushlyk suteikė progų pasireikšti jaunimui O. Migauskui bei E. Liudžiui, o šeimininkai praleido dar du įvarčius ir susitikimas baigėsi rezultatu 0:4 Marijampolės "Sūduvos" naudai.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė K. Mbombo, po vieną pridėjo T. Almeida ir G. Matulevičius