Baigėsi jonaviečių žygis šių metų

Baigėsi jonaviečių žygis šių metų "Hegelmann LFF" taurėje

Antradienio vakarą Jonavos centriniame stadione "Hegelmann LFF taurės" ketvirtfinalyje susitiko vietos "FK Jonava" bei Kauno raj. "Hegelmann" ekipos.

Susitikimo pradžioje nei viena komanda neturėjo ryškesnio pranašumo. Svečiai šiek tiek daugiau kontroliavo kamuolį, bet savųjų progų sulaukė ir jonaviečiai. Nepaisant kelių pavojingų momentų prie abiejų komandų vartų, po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje degė 0:0.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių strategas Andrius Skerla atliko net 4 keitimus, tarp kurių 64-ąją minutę pasižymėjęs Mantas Fridrikas. Kaunietis pasinaudojo savo ūgio pranašumu ir "FK Jonava" vartininkui teko traukti kamuolį iš savųjų vartų.

Rungtynių pabaigoje po nemalonaus susidūrimo bei skruostikaulio pažeidimų į Kauno ligoninę buvo išgabentas svečių žaidėjas Lukas Čerkauskas. Po šio nemalonaus įvykio, "Hegelmann" ekipa liko rungtyniauti mažumoje, nes nebeturėjo jokių keitimų. Tačiau susiklosčiusia situacija Petro Kushlyko auklėtiniai nepasinaudojo ir jau per pridėtą laiką praleido dar vieną įvartį kauniečių kontraatakos metu.

Rungtynės baigėsi rezultatu 0:2 svečių naudai.

"FK Jonava" baigė žygį "Hegelmann LFF taurėje" ketvirtfinalio etape. Dabar komandai belieka kovos "Optibet - A lygoje".